Oczyszczalnia hybrydowa BDH

Oczyszczalnia Hybrydowa BDH

Oczyszczalnia przydomowa – nowoczesna hybrydowa oczyszczalnia ścieków która nadaje się na każde warunki gruntowo-wodne. Oczyszczalnia Bio Duo-Hybryda posiada certyfikat CE i spełniające normę PN EN 12566-3.

oczyszczalnia przydomowa

Oczyszczalnia Biologiczna SBR

Biologiczna oczyszczalnia przydomowa SBR to mniejsza wrażliwość na zmienne obciążenie oczyszczalni. Oczyszczalnia SBR dporna jest na przeciążenia, wahania temperatury i chwilowy brak dopływu ścieków. Technologia SBR oparta jest na sekwencyjnych reaktorach, gdzie proces oczyszczania zachodzi cyklicznie. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE i spełniają normę PN EN 12566-3.

Oczyszczalnia drenażowa

Oczyszczalnia Drenażowa

Oczyszczalnia drenażowa to doskonałe i ekonomiczne rozwiązanie dla domu. Oferujemy przydomowe oczyszczalnie drenażowe wraz z niezbędnymi akcesoriami instalacyjnymi.

oczyszczalnia ścieków

Akcesoria oczyszczalni

Oferujemy różnego rodzaju akcesoria formowane rotacyjnie i nie tylko dla przydomowych oczyszczalni ścieków.

Oczyszczalnia przydomowa

Oferujemy różnego rodzaju przydomowe (biologiczne) oczyszczalnie ścieków, w zależności od zapotrzebowania i lokalizacji. Polecamy nowoczesną oczyszczalnię hybrydową BIO DUO Hybryda, ekologiczną oczyszczalnię biologiczną SBR. Dobrym rozwiązaniem jest też ekonomiczna oczyszczalnia drenażowa. Wszystkie oferowane oczyszczalnie przydomowe mogą zostać wyposażone w akcesoria dopasowane do wymagań Klienta.

Jeśli masz wątpliwości na jaką oczyszczalnię się zdecydować – zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem +48 (41) 353 40 13.

Oczyszczalnia przydomowa ścieków wraz z kompletnym wyposażeniem – oczyszczalnia hybrydowa, biologiczna lub drenażowa.