Zbiorniki na olej napędowy

///Zbiorniki na olej napędowy
Zbiorniki na olej napędowy2018-08-27T15:19:33+00:00

Zbiorniki na olej napędowy

Zbiornik na olej napędowy, Eko Fuel Tank oraz Eko Truck przeznaczone są do magazynowania oleju napędowego, ropy (ON). Zbiornik na olej napędowy Eko Fuel Tank zbudowany jest z jedno lub dwu płaszczowego naziemnego zbiornika, systemu dozującego i systemu monitoringu.

Zbiorniki na olej wykorzystuje się do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego w zakładach produkcyjnych, firmach budowlanych, transportowych i gospodarstwach rolnych. Duża pojemność, pozwala na zakup paliwa w cenach hurtowych. Zbiornik posiada zintegrowany system dystrybucji paliwa/oleju który umożliwia szybkie napełnianie np: wózków widłowych, maszynach budowlanych, samochodów ciężarowych, ciągników.

Oferowane zbiorniki mogą być wyposażone w instalację do zasilania palnika (zasilanie + powrót), czujnik poziomu cieczy, monitoring strefy międzypłaszczowej.

Zbiorniki na olej (ON) firmy Metria zbudowane są z wytrzymałego polietylenu, odpornego na działanie chemikaliów, czynników atmosferycznych i promieniowania UV. Płaszcz wewnętrzny to zbiornik paliwa, natomiast płaszcz zewnętrzny nadaje konstrukcji wytrzymałość i funkcjonalność. Dystrybutor umieszczony jest za wzmocnionymi, uszczelnianymi drzwiczkami, zamykanymi na dwa zamki.

Ze względu na dużą ilość możliwych konfiguracji wyposażenia urządzeń Eko Fuel Tank oraz Eko Truck. Wyposażenie dla każdego zbiornika jest ściśle ustalane z klientem, aby odzwierciedlało jego rzeczywiste potrzeby.

NOWOŚĆ!!! System zarządzania wieloma zbiornikami dla hurtowni paliw.

Zbiorniki na olej napędowy (olej opałowy), Zbiornik ON wraz z pompą i pełnym wyposażeniem w ofercie firmy METRIA. PIUSI