Serwis pomp

Metria od lat oferuje wszechstronne usługi diagnostyczne oraz naprawę pomp i agregatów pompowych, w tym także serwis pomp do oleju napędowego,. Prowadzimy autoryzowany serwis i dystrybuujemy pompy marki Grundfos. Mamy siedzibę w Warszawie, lecz świadczymy usługi serwisowe na terenie całej Polski. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić demontaż, a po dokonaniu naprawy montaż pompy. Odbiór i dostawa po dokonaniu remontu są bezpłatne.

Precyzyjna diagnostyka i dokumentacja napraw pomp

Wykonywane przez nas naprawy pomp to proces, który rozpoczyna się od starannej diagnostyki, opiera się na fachowych ekspertyzach i jest prowadzony z użyciem wyłącznie nowych, markowych części zamiennych (nie korzystamy z zamienników, których jakość jest trudna do oszacowania, a w efekcie ich wykorzystanie jest bardzo ryzykowne).
Na etapie diagnostycznym testujemy pompy pod kątem sprawności układów zasilających oraz charakterystyki pracy samego silnika, określamy sprawność (porównanie wydajności nominalnej z rzeczywistą) oraz szczelność urządzenia. Czynności diagnostyczne przeprowadzamy na dedykowanych stacjach prób.
Wszystkie czynności z zakresu serwisu pomp są starannie: wykonujemy fotografie i opisujemy przedstawione na nich detale i działania. Dzięki temu Klient dostaje pewne potwierdzenie wszystkich wykonanych prac oraz dowód na użycie określonych w specyfikacji części i materiałów. Nasze działania są w stu procentach transparentne, co sprawia, że cieszymy się od lat zaufaniem i jesteśmy polecani przez Klientów.

Profesjonalne doradztwo

Naszym Klientom oferujemy wszechstronne usługi doradcze dotyczące wyboru określonego typu, wydajności i modelu pompy. Nasi specjaliści mają doskonałe rozeznanie rynku, śledzą na bieżąco opinie na temat pomp różnych producentów, zapoznają się z nowymi produktami i technologiami. Poza firmą Grundfos współpracujemy z wieloma innymi uznanymi producentami, wśród których znajdują się m.in. KSB, Hydro Vacuum, Sulzer, Meprozet i Metalchem. Nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.

pompa oleju