Usługi projektowe

Metria od lat realizuje różnej wielkości projekty z branży AKPiA (Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Automatyka) oraz IT. Naszym Klientom oferujemy pełny profesjonalizm i indywidualne podejście. W skład naszego zespołu wchodzą wysokiej klasy specjaliści, znający doskonale wymagania branży wodno-kanalizacyjnej. Dzięki doświadczeniu potrafimy wykorzystywać potencjał dostępnego na rynku oprogramowania i sprzętu.

Od wstępnego projektu do odbioru

Posiadamy specjalistyczną wiedzę, która pozwala nam projektować i budować od podstaw rozległe systemy elektryczne oraz duże instalacje automatyki przemysłowej. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na kompletne zaspokojenie potrzeb projektowych. Począwszy od fazy wstępnej, przez przygotowanie projektu wykonawczego, budowę systemu, jego instalację oraz wykonanie dokumentacji odbiorowej i projektu powykonawczego. Zespół Metrii pracuje w oparciu o dobre praktyki inżynierskie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi m.in. norm jakościowych i norm bezpieczeństwa obowiązujących w różnych gałęziach przemysłu. Na czele z energetyką, oczyszczaniem ścieków (w tym także przydomowymi oczyszczalniami ścieków), przemysłem petrochemicznym i chemicznym oraz gospodarka wodną.
Naszym Klientom służymy fachowym doradztwem w kwestii wyboru rozwiązań programowych, dostosowania odpowiedniej automatyki, a także maszyn i urządzeń, będących elementami składowymi projektowanych systemów. Metria jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić – dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.