Metria Sp. z o.o.

Firma Metria specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych – Produkty formowane rotacyjnie. Zajmujemy się również automatyką przemysłową.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – jako jedna z niewielu firm na rynku świadczymy kompleksowy zakres usług. Począwszy od projektów do formowania rotacyjnego, poprzez budowę form do rotomouldingu, po produkcję i spedycję produktów w kraju i za granicą. Zaczynając od małych gabarytowo produktów poprzez różnego rodzaju zbiorniki i studzienki do dużych zbiorników o pojemności do 9000 litrów. Wszystkie nasze zbiorniki wyposażamy w odpowiednie akcesoria – pompy, liczniki, zabezpieczenia.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Jednym z obszarów naszej produkcji są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Produkujemy kilka modeli oczyszczalni ścieków:

  • oczyszczalnie hybrydowae BDH
  • oczyszczalnie biologiczna SBR
  • oczyszczalnie drenażowe

Produkowane przez firmę Metria oczyszczalnie ścieków wyposażone są w zbiorniki od 2000L do 6000L. Każdy zbiornik (osadnik gnilny) uzbrojony jest w odpowiednie akcesoria. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników stworzyliśmy całą gamę oczyszczalni ścieków które służą w wielu domach naszych klientów.

Zbiorniki na paliwo i chemikalia

Drugą dużą grupą produktów jaka powstaje w naszej firmie są zbiorniki na paliwo (zbiorniki na olej napędowy) i różne chemikalia (AdBlue). Zbiorniki które powstają w naszej firmie mają pojemność od 500 do 9000L. Wszystkie zbiorniki spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają odpowiednie certyfikaty w zależności od swojego przeznaczenia. Produkujemy zbiorniki na:

  • zbiorniki na paliwo (olej napędowy)
  • zbiorniki na olej opałowy
  • zbiorniki na AdBlue
  • zbiorniki na wodę deszczową
  • zbiorniki na inne chemikalia

Wszystkie zbiorniki mogą zostać wyposażone w odpowiednie akcesoria – pompy, liczniki, pistolety, itp.

Metria to producent przydomowych oczyszczalni ścieków. W naszej ofercie również wiele rodzajów zbiorników na paliwo, wodę oraz różnego rodzaju chemikalia.