Informacje o firmie: Metria Yuriy Ardashev

Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych i automatyce przemysłowej. Należymy do wąskiego grona firm, które oferują pełną obsługę procesu formowania rotacyjnego: począwszy od projektu, przez produkcję form, wykonanie odlewów, aż po dostarczenie gotowego wyrobu do dowolnego miejsca w Polsce i w Europie.

Najważniejsze produkty w ofercie Metrii

Naszymi sztandarowymi produktami są przydomowe oczyszczalnie ściekówoczyszczalnie drenażowe, oczyszczalnie hybrydowe BDH i oczyszczalnie SBR (biologiczne). Równie ważnym i bogato reprezentowanym działem produktów formowanych rotacyjnie są wszelkiego rodzaju zbiorniki z tworzyw sztucznych, w tym jedno- i dwupłaszczowe zbiorniki na olej napędowy, zbiorniki na AdBlue, studzienki kanalizacyjne, pojemniki przepompowni ścieków, zbiorniki na wodę deszczową (do systemów zagospodarowania deszczówki).
Drugim nurtem naszej działalności jest automatyka przemysłowa: projektujemy układy sterowania, tworzymy od podstaw projekty monitoringu przemysłowego i oferujemy gotowe urządzenia sterownicze. W zakresie naszej działalności leży projektowanie szaf sterowniczych oraz systemów umożliwiających monitoring obiektów wodno-kanalizacyjnych.

Nasza Misja

Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla branży wodno-kanalizacyjnej. Pragniemy dostarczać produkty i usługi, które udoskonalają gospodarowanie wodą i oczyszczanie ścieków. W ten sposób przyczyniamy się aktywnie do ochrony środowiska naturalnego i kreujemy postawę społecznej odpowiedzialności za przyszłość naszej planety.
Stale poszerzamy swoją wiedzę, zdobywamy nowe kompetencje i podnosimy kwalifikacje całego zespołu, aby móc rozwijać się i powiększać grono zadowolonych Klientów. Stworzyliśmy kreatywny zespół inżynierów i programistów, którzy są gotowi do współpracy w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy partnerem zdolnym podejmować najtrudniejsze wyzwania. Zapraszamy do współpracy.