Usługi formowania rotacyjnego

Metria oferuje wszechstronne usługi związane wykonaniem z tworzyw sztucznych produktów formowanych rotacyjnie (rotomoulding). Możemy podjąć współpracę na każdym etapie realizacji projektu. Jeżeli potrzebujesz produktu wykonanego z tworzywa sztucznego, lecz nie znasz technologii, chętnie podzielimy się swoim bogatym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą. Wystarczy nam ogólny opis i określenie celów jego realizacji, abyśmy mogli przygotować wstępny projekt, a następnie w drodze konsultacji dopracować ostateczną wersję. Po zatwierdzeniu projektu wyprodukujemy formę i przeprowadzimy proces odlewania rotacyjnego. Jeżeli masz już projekt, możesz nam zlecić wykonanie formy i odlewów. Chętnie podejmiemy się też wykonania odlewów w oparciu o powierzone formy. W razie potrzeby możemy je skorygować i naprawić. Przyjmujemy zamówienia zarówno na niewielkie, ważące kilka kilogramów detale, jak też produkty wielkogabarytowe, takie jak zbiorniki z tworzyw sztucznych przeznaczone do przechowywania paliwa, oleju opałowego, wody i wielu innych cieczy. Zapraszamy do współpracy.

Zbiornik na wodę Metria, rotomoulding, oczyszczalnie

Nasi specjaliści wykonują profesjonalne projekty produktów i form do wykonania odlewów metodą rotacyjną. Wszystkie projekty powstają przy użyciu profesjonalnych programów do modelowania 3D. Pozwala to na pełną wizualizację i możliwość szybkiego wykonania prototypów przy użyciu drukarki 3D. Przeprowadzamy też adaptacje istniejących projektów do realizacji w technice rotomouldingu.

Formy rotomulding

Wytwarzamy formy do rotomouldingu na podstawie projektów 3D stworzonych przez nas lub dostarczonych przez Klienta. Zależnie od potrzeb wykonujemy formy stalowe lub aluminiowe (wyroby wymagające większej precyzji). Nasze formy odznaczają się bardzo dużą dokładnością oddania detali oraz szczelnością. Zastosowanie form złożonych z kilku elementów zapewnia łatwe wyjmowanie gotowego produktu.

Usługi roto

Oferujemy wykonanie odlewów rotacyjnych z wykorzystaniem form powierzonych lub wykonanych przez nas na zlecenie Klientów. Na życzenie zamawiającego dokonujemy też opracowania odlewów (frezowanie, wiercenie, wycinanie) oraz montażu produktów złożonych z wielu elementów. Gotowe wyroby możemy zapakować i zorganizować transport do wybranego miejsca w Polsce i w Europie.