Serwis pomp

Oferujemy możliwość wykonania serwisów gwarancyjnych (GRUNDFOS) i pogwarancyjnych pomp i agregatów pompowych wszystkich typów.

Zapewniamy rzetelne naprawy poparte ekspertyzami i dokumentacją fotograficzną z wykorzystaniem sprawdzonych i oryginalnych części zamiennych. Każdorazowo testujemy pompy pod względem elektrycznym, wydajnościowym i szczelnościowym na dedykowanych stacjach prób. Gwarantujemy najwyższe standardy jakości oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochraniając naszych klientów.
W razie potrzeby pomagamy w demontażu/montażu urządzeń oraz wsparcia w logistyce (odbiór/dostawa) BEZPŁATNIE.

Jeśli wykonują Państwo tego typu usługi samodzielnie, możemy zaproponować współpracę w zakresie zakupu części zamiennych. Nie korzystamy z chińskich zamienników. Nasza firma charakteryzuje się nastawieniem na trwałość naszych usług, dlatego mogą być Państwo spokojni. Ponadto poprzez autoryzację firmy Grundfos prowadzimy dystrybucję pomp tej firmy.

Służymy profesjonalnym doradztwem oraz pomocą w doborze odpowiedniej pompy. Współpracujemy również z takimi producentami pomp jak: KSB, Hydro Vacuum, Sulzer, Meprozet, Metalchem i inni. Naszym ogromnym atutem jest fakt, że działamy na terenie całej Polski.

pompa oleju

Pompa oleju, pompy do ropy – operujemy pełen serwis naprawczy.